Sad Sunset

Witam! Mam trochę niefortunnego zachodu słońca… wczoraj Ben, a także wieczorny spacer po plaży. To było naprawdę świetne, ponieważ nieco się ochłodziło (względnie).

Gdy szliśmy wzdłuż, zidentyfikowałem delfina. Inni ludzie to widzieli tak dobrze, jak zebraliśmy się, aby się tym cieszyć. Jednak coraz lepiej, a lepiej pokazać, jakby było po prostu wepchnięte prądem. Ludzie sprawdzili, czy jest coś, Piłkarski Cup 22-24 Koszulka co moglibyśmy zrobić, jednak był już w Oceanie Niebios.
Moje najbardziej aktualne filmy

Test przeciwciał Covid 19
Wziąłem test przeciwciał Covid19. Oto dokładnie, jak poszło, a także wyniki!

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 19 sekund

Następnie
High Achiever – Great Listen Book Review
06:12

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:19

Bardzo smutny.

Dziś rano wstałem i zdałem sobie sprawę, że to prawie 7 rano. Złapany! Wymagam, aby wstać, a także uciekać o 6 rano, jeśli nie chcę utopić UNAM Pumas Koszulka się we własnym pocie. Jednak jestem w Kalifornii (nie tak, jak jestem modny późno, jak jednak w Pacific Standard). Aby upewnić się, że wskazuje, że 6 rano wydaje się być 3 nad ranem, co nie jest łatwe. Zapewniam sobie ocenę kredytową za uruchomienie o 7 rano!

W każdym razie. Widziałem wyjątkowo dożywotniego delfina pływającego dziś rano, a także sprawiło, że moje serce było lepiej.

Ale było absurdalnie gorąco, a także po 10 mil w tej ciepłym, a także wilgotności, moje buty były pełne potu. Sprawdziłem to i wierzcie o to. Moje ciało ociekało tyle potu, że wpadło na moje (niesamowite) hokas, a także je opuściło.

Potem zjadłem mnóstwo arbuza.

A w „moi teściowie naprawdę mnie testują”…

Prawdę mówiąc, moi teściowie są niesamowici, a także kochają, a także niesamowici, a także wyjątkowo świetny dla mnie, pomimo prawdy, że najprawdopodobniej jestem najgorszy.

Ale moje MIL sprawiło, że żółwi wczoraj, a także sprawił, że cały zapach domu jak szczęście. Podobnie jak wtedy, gdy wszyscy je zjadali, zachwycali się: „O mój Boże !!! Te są niesamowite! ” , „Są pyszne !! Czy miałeś taki?! ” i „Sooooo dobrze!”

Oczywiście.

Miałem najmniejszy smak, aby później zatrzymać objadanie się, a następnie popijałem stymulując przez basen.

Naprawdę podoba mi się teraz, że owocowy cios jest bardzo idealny. Staram się pozostać programem na 24 -dniową trudność, ponieważ mimo że podróżuję i poddałem się głównym pokusom, to jest część życia, a także Gamba Osaka Koszulka wymagam pracy z nim, a także nie wymyślając się .

Pytanie: Kiedy ostatni raz cieszyłeś się zachodem słońca? Zjadłeś brownie?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published.