Palacze marihuany wykazują wyższe zdolności płuc, a także niższy poziom raka niż palacze konopi

wykazują wyższe zdolności płuc, a także niższy poziom raka niż osoby niepalące
przez Raw Michelle

(NaturalNews) Od wielu lat demonizujące deklaracje przeciwko marihuanie rozpadają się, gdy badania badawcze powoli je rozpraszają. Pięćdziesiąt lat temu ludzie poważnie wierzyli, że użycie konopi indyjskich było bezpośrednio powiązane z postępem szeregu chorób psychicznych, a także zaciekłymi i hiperseksualnymi zachowaniami.

Medical Viewpoint musi być prowadzony przez badania

Ale te uprzedzenia wciąż się trzymają. Dzisiaj prywatny, który odpowiedzialnie informuje swojego lekarza o użyciu marihuany, ponieważ, podobnie jak każdy rodzaj medycyny, interakcje chemiczne mogą modyfikować powstałe zachowanie chemiczne, najczęściej zaleca się ograniczenie. Dostarczono różne powody problemów lekarzy. Niektórzy, którzy wydają się w tyle za badaniami, wciąż ujawniają obawy dotyczące „uszkodzenia komórek mózgowych” pozostałości z epoki Just State Era Reagan Bez.

Głównym sprzeciwem, że nawet najbardziej poinformowani lekarze czują się uzasadnieni w tworzeniu, jest to, że nawet jeśli sama marihuana nie jest szczególnie szkodliwa, jego najbardziej typowa Manchester United Koszulka technika spożycia, palenia, jest słaba dla tkanki płucnej, niezależnie od nieszkodliwości Reprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka of the the of the the the theinkisterskie połączenie jest wędzone. Przekonanie przyczyniło się do swojej metody na odwrocie rosnącego sprzeciwu wobec tytoniu, a także zrozumienie, że tytoń utrudnia przepływ płuc, a także skraca oddech.

Gdy chemikalia zdefiniowana przez jego działanie nie działa

Ponieważ kilka dokładnie tych samych chemikaliów, które można zidentyfikować działanie rakotwórcze w papierosach, są również odkryte w dymie konopi indyjskiej, wielu uważa, że perspektywa konopi indyjskich jest proporcjonalna do ilości tych chemikaliów. Prawda, że marihuana składa się z czterokrotnie więcej smoły (lub oleju) niż papierosy AS Roma Koszulka stymulowało roszczenie ubezpieczeniowe z lat 90. XX wieku, że palenie stawu było tak słabe dla płuc, jak palenie czterech papierosów. Ta ekstrapolacja ma sens w zakresie wartości z wartością, jednak nie utrzymuje się w porównaniu z faktycznymi wskaźnikami raka.

Przepisywanie dokumentacji medycznej

Wyniki nowego rządowego programu badań badawczych zmuszają teraz władze medyczne do obalenia tych przekonań. Badanie badawczych było ciągłe od dwudziestu lat, zgodnie z procedurami palenia ponad 5000 osób. Naukowcy odkryli, że wbrew znaczącym przekonaniu, palenie marihuany nie zakłóca funkcji lub zdolności płuc. Dotyczy to ciągłej rutyny – nawet codziennie i długoterminowej konsumpcji. Co ciekawe, z reguły, palacze konopi mieli znacznie lepszą funkcję płuc niż niepalący, które naukowcy przypisują samemu działaniu palenia, a nie konopi indyjskich. Palacze doniczkowe głęboko wdechują, a także wstrzymują te oddechy, aby w pełni wykorzystać ich podaż, poszerzając pojemność płuc.

Dr Tashkin odkrył, że w prawie wszystkich przypadkach konsumenci konopi mieli wskaźniki raka, które nie różniły się od tych, którzy nie palą marihuany. Jednym wyjątkiem od tej zasady były palaczy konopi indyjskich, a także osoby, które niczego nie pali (w tym tytoń), w których palacze marihuany naprawdę mieli niższy poziom raka płuc.

Leave a Reply

Your email address will not be published.