Jak złamać płaskowyż odchudzania

Czy to się przybyło? Zaczynasz trenować trudny, a także obserwujesz swój plan diety jak jastrząb. Zaczynasz widzieć jakieś ulepszenia, a także około 4–6 tygodni programu Intothe, wydaje się, że twój program treningowy ma gonestale. Skala przestaje się poruszać, masa mięśniowa przestaje rosnąć i zaczynasz patrzeć na te desery z mściwym okiem.

Zatrzymywać się! Ponownie ponownie. Wielu prawdopodobnie uderzyło w Placeplateau. Kiedy uderzysz w płytę, znacznie trudniej jest stracić wagę lub zdobyć dodatkowe mięśnie, w zależności od aktualnych działań.

Podczas podróży fitness płaskowyże pojawiają się wobec wszystkich. Twoje body opracowane w celu dostosowania się do każdego rodzaju treningowego lub żywieniowego. Reakcja tegoadaptacji wymaga ciągłego tworzenia modyfikacji programu szkoleniowego.

Jeśli chcesz nieustannie robić postępy, musisz zgadywać.

Na szczęście istnieją nieograniczone metody, które można przełamać płaskowyż. Oto kilka sugestii, aby twoje ciało ponownie się poruszyło.

Dokręć diety

Należy pamiętać, że plan dietetyczny nie oznacza ograniczenia twojego kaloriesto niebezpiecznie niskiego poziomu. Niezbędne dla udanego programu żywieniowego jest spożywanie mniej przetworzonej żywności, a także koncentrację całej żywności w diecie, która jest w ich surowym, naturalnym stanie. Aby osiągnąć nowy poziom kondycji, możesz po prostu wymagać posprzątania diety.

Większość ludzi radzi sobie dobrze na planie dietetycznym złożonym z 50-55% węglowodanów, 30% białka, a także 15-20% tłuszczu. Jednak spadek węglowodanów z odpowiednim wzmocnieniem białka może często pomóc przełomowi płaskowyż. Niektóre osoby są znacznie bardziej wrażliwymi, co jest korzystne dla ograniczenia tego konkretnego odżywcze. Zwiększenie spożycia białka będzie również zalety Havemetabolic.

Zwiększ częstotliwość posiłków

Posiadanie 5 małych posiłków dziennie może natychmiast zwiększyć swójmetabolizm. Za każdym razem, gdy bierzesz kalorie, podajesz swojemetabolizm doładowanie. Kobiety powinny celować w 5 małych posiłków dziennie, gdy facet powinien celować w sześciu. Jedzenie 5-6 mniejszych posiłków dziennie pomaga osiągnąć nowy poziom sprawności fizycznej.

Te regularne posiłki również będą radzić sobie z twoimi głodami, a także zapobiegania.

Przejdź kalorie

Kiedy umieścisz swoje ciało z ekstremalnymi deficytami kalorii, twój ciało natychmiast się zmieni, a także zacznie oszczędzać energię (również rozumianą jako kalorie). Długotrwałe deficyty kalorii powodują spadek metabolizmu twojego ciała, a także przechodzą w tryb głodu. Tryb Club Tijuana Koszulka instarvation, twoje ciało stara się utrzymać każdą kalorie możliwe do zakupu, aby zaoszczędzić energię.

Na szczęście, wykorzystując technikę o nazwie Calorie Cycling, możesz podtrzymywać ciało, aby zachować wysoki wskaźnik metaboliczny podczas diety w zakresie utraty tłuszczu.

Calorie Cylling pozwala jeść od jednego do trzech dni wysokości, a także wyższych węglowodanów przestrzeganych o trzy dni niższych kalorii, a także niższe węglowodany. W te niskie dni kalorii/niskiej zawartości węglowodanów szybko jeździsz tkankę tłuszczową. Jednak zanim twoje ciało będzie w stanie dostosować modyfikacje Tothee, a także przejść do trybu głodu, podnosisz z powrotem, aby upewnić się, że nie trafisz na płaskowyż odchudzania. Wprzyjając swoje kalorie, zwiększasz również swój metabolizm i przygotować swoje ciało, aby znów zacząć płonąć tłuszcz.

Zwiększyć czas trwania

Kiedy pracujesz nad utratą tłuszczu, cardio powinien być jednym z programów twojego treningu. W przypadku idealnych wyników każda sesja powinna wynosić co najmniej 30 minut. Jeśli jednak odkryjesz samoplaseau, zwiększ tę kwotę stopniowo o pięć toten minut na raz. Najlepiej jest nie wykraczać poza 60 minut w pojedynczym treningu.

Zwiększając czas kardio w odstępach czasu, możesz przebić się przez płaskowyż fizycznej fizycznej, a także odkryć, która sesja daje najlepsze wyniki.

Zwiększyć częstotliwość

Jeśli wykonujesz już treningi cardio, które ostatnie 45-60 minuty, a także nadal szuka metod zwiększenia wyników, najprawdopodobniej nadszedł czas na zwiększenie częstotliwości. Powinieneś zawsze mieć co najmniej trzy dni w tygodniu ćwiczeń aerobowych. Jeśli odkryjesz, że Twoja rutyna uderzyła w płaskowyż lub chcesz uzyskać stawkę utraty tłuszczu, zacznij dodawać jeden dodatkowy trening tygodniowo, aż osiągniesz sześć lub siedem treningów kardio.

Możesz również wykorzystać metodę treningową rozumianą jako podwójne cardio. Cardio z wykształceniem dwa razy dziennie można wykorzystać przez krótki czas, aby zerwać z płaskowyżiem, a także być niezwykle szczupłym. Treningi Thesetwo-Day zaoferują niesamowity wzrost metabolizmu, a także ogromne oparzenie kalorii. Pamiętaj jednak, że nie jest to długotrwały plan. Jest wykorzystywany tylko do rozbicia płaskowyżu lub osiągnięcia nowego topu na poziomie sprawności fizycznej.

Zwiększyć intensywność

Aby osiągnąć nowy poziom sprawności, możesz po prostu wymagać nieco mocniejszego. Zwiększ intensywność swojego treningu i od razu odkryjesz, że spalasz znacznie więcej kalorii w dokładnie takim samym czasie.

IF twoje tętno wynosi 120, naciśnij je aż 130. Jeśli robiłeś 30 minut chodzenia po bieżni, dlaczego nie zacząć trochę. Jeśli spędzasz 30 minut na eliptycznym, Whynot spróbuj trening interwałowy o wysokiej intensywności, aby zwiększyć swoją poród.

Cardio o wysokiej intensywności umożliwia popychanie się na krótkie wybuchy, a następnie odpoczynek przez krótki czas. Interalscan trwa od 30 sekund do dwóch minut. Tego rodzaju zajęcia przedziałowe umożliwiają zrzucenie ogromnej ilości kalorii w okresie krótkim okresie. Trening przedziałowy również powoduje wyższy efekt po wysiłku, spalanie kalorii nawet po zakończeniu ćwiczeń.

Możliwości są nieskończone.

Nie pozwól, aby twoje ciało staje się przestarzałe

Jeśli robisz dokładnie ten sam rodzaj cardio 5 dni w tygodniu przez cały miesiąc, prawdopodobnie trafisz na płaskowyż. Twoja nadwozia szybko zmienia się na dowolną rutynę treningową, którą na nią rzucasz. Oncethis występuje, przestaniesz płonąć jako liczne kalorie podczas aktywności, a także utrata masy ciała spowolni lub prawdopodobnie zatrzyma się.

Na szczęście istnieje łatwe usługi tego problemu. Keyis, aby dodać pewien zakres do procedur treningowych. Wypróbuj kickboxing, skok, trening obwodowy, a nawet pływanie. Jeśli chcesz zachwycić się na świeżym powietrzu, bieganie, jazda na rowerze, a także ogniste łopatki to fantastyczne wybory.

W rzeczywistości, dlaczego nie wskazać na zajęcia z Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka obozu na regionalnej siłowni. Jest to jeden z najnowszych wzorów sprawności fizycznej, który staje się wyraźnie widoczny, a także może dodać świetną ofertę, a także rutynę treningową Toyour.

Jeśli twój trening siłowy zmierza w stylu, dlaczego nie zawierać szkolenia kettlebell lub ciężkiej pracy w torbie. Masz również modyfikację ćwiczeń wykonanych dla każdej części ciała, używanych schematów zestawu/reprezentacji, modyfikacji tempa, wykorzystania krótszych restervalów, a nawet modyfikacji szerokości przyczepności lub postawy. Modyfikacje evensubtle mogą mieć znaczenie, a także aktywować nowe mięśnie.

Więcej nie zawsze jest lepsze

Należy pamiętać, że nadchodzi moment, w którym możesz życzyć. Jeśli wykonujesz cardio o wysokiej intensywności 6 dni na tydzień, a także trening siłowy przez 4 dni w tygodniu, możesz łatwiej przejść do trybu wypalenia.

Pamiętaj, że mięśnie rosną, gdy są w spoczynku. Powinieneś zabierać przynajmniej kiedyś co tydzień. Kiedy odkryjesz, że kompletnie zarumieniesz się, możesz wystartować na całkowity tydzień. Ten okres odpoczynku pozwoli ci wrócić dwa razy silniej, a jeszcze więcej zysków.

Zawsze zgaduj ciało. Dodając zasięg do swoich roboczych, zaczniesz ulepszać wiele o wiele więcej mięśni, a także aremuch mniej prawdopodobne, że ustanawiasz słabe punkty.

Śledź swoje postępy

Podczas treningu konieczne jest śledzenie całego swojego programu. Zachowaj regularny dziennik o ogólnej masie ciała, procencie ciała, a także beztłuszczowej masy ciała. W przeciwnym razie nigdy nie będziesz wiesz, co działa.

Aby odnieść sukces we wszystkich swoich celach, powinieneś zrozumieć, gdzie jesteś, gdzie chcesz być, a także dokładnie, jak się tam dostać. Po drodze z pewnością wpadniesz na płytki, a także potencjalnie nawet kilka problemów. Jeśli jednak śledzisz swoje postępy, rozumiesz dokładnie, jak twoje ciało reaguje na trening. Za każdym razem, gdy odkryjesz się poza kursem, możesz po prostu zmienić aprobatę, a także zmienić swój plan.

Każdy Gremio Koszulka jest inny, odkryj, co działa dla Ciebie.

* Ten krótki artykuł jest wyjątkowy dla Ironmagazine.com, reprodukcja w dowolnym rodzaju typu bez uprzedniej zgody jest surowo zabroniona.

___________________________________________________________

Otrzymaj całkowicie bezpłatną książkę, odkryj dokładnie, jak pozbyć się upartego tłuszczu, a także turbo, obciążaj swój metabolizm, odwiedzając: www.burnthefat.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.