Dennis Wolf: konkurent czy pretendent?

Matt Meinrod

Niemal trudno jest Borussia Dortmund Koszulka pamiętać, kiedy ostatni raz Dennis Wolf nie był w stanie wygrać prawie każdego programu, w którym wszedł. Chociaż nie wygrał Mr. Olympia w 2013 roku, a także usunięto, że nie był na niczyjego radaru do lokalizacji w pierwszej 4 w dyskusji Preshow, trzecie miejsce, a także wydajność, którą umieścił w Vegas, Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka były niczym Bez jego najlepszych wszechczasów. Więc zadaję pytanie: czy Dennis Wolf jest teraz konkurentem, czy nadal jest pretendentem?

Wszyscy rozumiemy pukanie do budowy Wolfa: brak cieląt, wysokie wstawki Lat, a także pod ustalonymi pośladkami, a także szynki wiele oczywistych pozycji pleców. Rozumiemy również, że jest znany z braku swojego znaku w dniu gry. Jego brzuch jest oczywiście bezdenną jamą, która nie może przyjąć wystarczającej ilości węglowodanów, aby pozostać pełne, a także ciężko. W Olimpii zaobserwowaliśmy, że Wolf nie był potrzebny większy w swoich obszarach, jednak o wiele bardziej, aby zapewnić, że nie byłby dostępny w płaskim, wytwarzając złudzenie mniejszej słabości.

A dzieciak to się opłaciło. Miał znacznie lepszy, a także niższe krawaty Lat, a jego ścięgna podkolanowe były wyraźnie głębsze i bardziej mięsne niż w przeszłości. Jego cielęta wciąż nie istnieją, ale szczerze mówiąc, to nie miało znaczenia. Był tak zauważalnie ulepszony, że łatwo było zignorować cielęta dokładnie taką samą metodą, jaką wszyscy zrobiliśmy z Dexter, Ronnie, a także wielu innych mistrzów kulturystów w przeszłości.

Więc co to wskazuje na wilka? Czy naprawdę może walczyć z Philem, a także Kai, a także uczynić go trzema facetami o Trofeum Sandow? Z jego wielkości na prawie 270 funtów na scenie i doskonałą wysokością przy 5’11 ”, pozostawia dużo miejsca na błędy. Występuje ogromne niebezpieczeństwo, pomijając programy, takie jak Arnold Tradycja, aby przygotować się na ten konkurs. Szybko udaje mi się stawka dyskontowa Europejska wycieczka zgodna z Olympią, ponieważ wszyscy konkurenci zajmują się rejsami, zarządzają swoją dietą, a także szkolenia. Zwycięstwo na pokazie takim jak Arnold Hiszpania lub Praga Pro nadal zapewniło Wolf dużo czasu na sezon, a także przygotowanie do konkursu.

Moja odpowiedź na tę troskę brzmi: tak. Phil Heath, a także Kai Greene oficjalnie wymóg, aby zauważyć, że Dennis Wolf stanowi dla nich uzasadnione zagrożenie w każdym konkursie, w którym uczestniczyli. Do dwóch tygodni temu na Olimpii nie mieliśmy nic do oparcia wilka oprócz znaczącej bazy fanów, a także mnóstwa potencjału. Było to potencjalne, że wszyscy widzieliśmy w Wolf, biorąc pod uwagę, że wpadł na scenę kulturystyczną w 2006 roku, a także wygrał swój pierwszy program w 2007 roku w Keystone Pro. Rozmowa brzmiała: „Po prostu poczekaj, nadchodzi wilk”. Cóż, stwierdzenie, że wilk przybył wolny od ryzyka.

Rozumiemy wersję Wolfa Mr. Olympia w 2013 r. Bez obaw, zrzuconą wodoogodowaną Kai Greene lub płaskiego Phila Heatha. Usuwa się, że Dennis ma produkty do pokonania dowolnej osoby, o ile nie je niewłaściwej owsianki, gdzie wcześniej było to wielka życzenie.

Z osobistego punktu widzenia, że Dennis uderza w kulturystykę, ponieważ po tym, jak cieszy się pokoleniem, szanse, że stanie się kolejnym Atalanta BC Koszulka doskonałym europejskim kulturystą, aby dostać się do Hollywood, nie jest wcale.

Pozdrawiam Wolfa, oficjalnie jesteś konkurentem, a nie pretendentem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.