Wyjaśniony klomid (cytrynian klomifenu)

wyjaśniony (cytrynian klomifenowy)

John Connor

Clomid jest SERM (selektywny modulator receptora estrogenowego) podobny do tamoksyfenu. Klomid jest ogólnie wykorzystywany do powodowania owulacji u kobiet poprzez blokowanie estrogenu w tkance selektywnej w ciele. Clomid sprzeciwia się niekorzystnym komentarzom estrogenów na podwzgórze osi jajnika przysadki, która poprawia uwalnianie LH, a także FSH. Niektóre kobiety zgłaszają zmniejszenie depozytów tłuszczu żeńskich, przy zastosowaniu SERM podczas anabolicznego androgennego cyklu steroidowego, jednak ogólnie nolvadex byłby faworyzowany dla tej funkcji nad klomidem.

Myślę o Clomid o leczeniu leczniczym, a także nigdy nie wchodziłby do publikowania terapii cyklu bez niego. U mężczyzn wpływ klomidu jest znacznie bardziej wyraźny niż kobiety jako wzmocnienie w FSH, a LH spowoduje wzrost naturalnego testosteronu. Po zaledwie 7 dniach podawania cytrynianu klomifenu (100 mg dziennie) średnie ogólne poziomy T, a także poziomy związane z SHBG u młodego faceta wzrosły odpowiednio o 100%, a także 304%, podczas gdy w starszym facecie wzrosły te wartości te wzrosły tylko o 32%, a także 8%, podobnie jak poprzednie obserwacje, poziomy LH i FSH wykazały znaczne podwyższenie w odpowiedzi na cytrynian klomifenu w odpowiedzi na placebo.

Clomid jest niezwykle przydatnym związkiem na końcu cyklu AAS, ponieważ testosteron szybko spada poniżej poziomów wyjściowych, gdy sterydy są wycofywane. Ten spadek testosteronu umożliwia następnie skutkom kortyzolu na siedzenie spustoszenia na naszym nowym mięśniu. Szybko przechodzimy od stanu anabolicznego do katabolicznego. Na szczęście ten wypadek można złagodzić za pomocą Clomid. Klomifen przywraca typowy poziom testosteronu, a także poprawia ruchliwość plemników u większości pacjentów płci męskiej. Klomid może być wykorzystywany w cyklu do blokowania wpływu estrogenu w męskiej tkance piersi, zmniejszając w ten sposób prawdopodobieństwo ginekomastii, Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka ale Nolvadex wydaje się w tym celu uprzywilejowany lekarstwo. Ponadto Clomid obsługuje ulepszone wartości sercowo -naczyniowe.

Jak dokładnie Villarreal CF Koszulka zmaksymalizować korzyści z tego lecznika? Najpierw wymagamy ustalenia czasu prześwitu używanego AAS. Innymi słowy, dokładnie to, ile czasu zajmie, aby steryd osiągnął wyjściowy poziom testosteronu? Większość sterydów ma opublikowany czas, w którym nie podnoszą już testosteronu powyżej poziomów naturalnych, jednak jest to tylko cyklit jako czas trwania cyklu, blizny, a także wiele kilku magazynów może przedłużyć czas uwalniania AA podawanych przy użyciu związków do wstrzykiwania. Santos Laguna Koszulka Kiedy określa się, kiedy użyć Clomid, terapia powinna trwać około 4-6 tygodni. Lubię zacząć od dawki 50-100 mg codziennie przez 3 tygodnie, a następnie zmniejszyć tę dawkę do 50 mg codziennie przez resztę terapii. Sugeruję zdobycie laboratoriów po terapii klomidowej, aby ustalić, czy gojenie się powiodło. Jeśli nie, może być potrzebny jeden program Clomid.

Osoby Clomid zgłosiły różne skutki boczne, takie jak zawroty głowy, problemy z wizją, huśtawki emocjonalne, a także nudności. Osobiście miałem umiarkowane problemy z wizją podczas Clomid, jednak odeszli, kiedy przestałem korzystać z leku. Ogólny klomid jest dość wolnym od ryzyka związkiem, a także w moim szacunku absolutną konieczność odpowiedniego odzyskania.

Bibliografia:
1. Zaurzanie trwałego hipogonadyzmu przez klomifen u mężczyzn z prolaktynomami w leczeniu agonistą dopaminy.
2. Wpływ cytrynianu klomifenu na stosunek testosteronu/estrogenu w męskim hipogonadyzmie
3. Podstawowa prolaktyna, a także zachowanie gonadotrofin, testosteronu, androstenedionu, estradiolu, a także globuliny wiążącej hormony płci podczas stymulacji klomifenu u osób z zaburzeniami plemników.
4. Wpływ rosnącego endogennego poziomu testosteronu u bezsilnego faceta z wtórnym hipogonadyzmem: podwójnie ślepy badanie kontrolowane placebo z cytrynianem klomifenowym.
5. Badanie zakłóceń wzrokowych doświadczanych przez pacjentów na cytrynianie klomifenu.

O autorze:

John Connor jest badaczem w dziedzinie poprawy wydajności leków, a także odżywiania związanego z kulturystycznym stylem życia. Connor często komponuje się o prawdziwym zastosowaniu tych związków w życiu doradczym, a także w roli akademickiej. Connor jest również zwolennikiem dekryminalizacji męskiego hormonu wykorzystywania u dorosłych. John Connor nie opowiada się na gościach w jakiejkolwiek nielegalnej działalności; Zawsze skonsultuj się z lekarzem medycznym przed skorzystaniem z jakiegokolwiek rodzaju leków.

Leave a Reply

Your email address will not be published.