Zestaw przetrwania podróży dla dorosłych

Witaj! lato jest tutaj! Planujesz wakacje? Dorastając, co najmniej odbywaliśmy wycieczkę każdego lata. Byłem w San Francisco, Yosemite, San Diego i mnóstwie miejsc między całą Kalifornią.

Dzisiaj dzielę się listą 20 podróży, które powinny mieć w swoim zestawie podróży (więc nie będziesz chciał ukrywać się w toalecie stacji benzynowej po 3 godzinach słuchania tej samej piosenki, ponieważ zapomniałeś Zaktualizuj swoją listę odtwarzania).
Moje najnowsze filmy

4 -minutowy trening podstawowy dla biegaczy
Trening ABS na stojąco, który możesz zrobić w domu. Żadne ćwiczenia rdzeniowe, które możesz wykonać na stojąco przed lub po biegu. Szybki samouczek na 5 ruchach treningowych dla silnego rdzenia i kwestionowania równowagi.

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 31 sekund

Następnie
Uczenie się od złego biegu
03:48

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:31

Zestaw przetrwania podróży dla dorosłych

1. Ujęcia ekranu wskazówek i potwierdzenia hotelu. Zejście ekranu „Musisz” informacje na wypadek, gdybyś nie miał usługi w swojej lokalizacji.

2. Poduszka na szyję – nie są tylko do samolotów

3. SULBLOCK – tak, nawet w samochodzie. Byłem na długich wycieczkach i poczułem, jak słońce bije przez okna.

4. Gry na telefonie – Best Fiends to całkowicie darmowa gra w łamigłówka. Zbierasz Lil Fiends i pokonujesz ślimaki, dopasowując kolorowe obiekty. A teraz ślimaki zamierzają się obozować. Wydaje mi się, że chcą być w najwyższej formie, aby walczyć z potworami.

5. Audiobooks lub podcasty – dobra książka to świetny sposób na przekazanie czasu!

6. Słuchawki – To świetnie, jeśli słuchasz wersji War and Peace, a twój kumpel podróżniczy Britney Spears.

7. Zestaw pierwszej pomocy – powinieneś mieć to już w swoim samochodzie!

8. Pływanie jamy ustnej i/lub gumy – zwłaszcza jeśli Twoja podróż odbywa się na coroczny festiwal czosnku (to jest prawdziwa rzecz w Kalifornii!).

9. Twoje najlepsze pomysły na grę „Never I Ever I” – po kilku godzinach zamkniętej w małej przestrzeni z kimś, kogo czujesz się komfortowo, aby rozlać swoje najgłębsze, najciemniejsze sekrety.

10. Galon wody – Przynieś butelkę z wodą wielokrotnego użytku, ale w niektórych przypadkach trudno jest znaleźć fontannę wodną lub kątem jej pod fontanną. Posiadanie dodatkowej wody to dobry pomysł.

Wskazówka: pozostań nawodniony! Ale rozważ także pominięcie romperu, aby cała garderoba nie trzeba było oderwać od zakupu, aby korzystać z toalety w losowym, obskurnym stołowi ciężarówki.

11. Wytyczne naziemne autostopu – Przed podróżą zdecyduj, jakie autostopory są otwarte na jazdę i czy mogą zadzwonić do strzelby.

12. Przekąski – Zakłady na przekąski, aby zaoszczędzić pieniądze na drogich układach stacji benzynowej. Przynieś kilka zdrowych opcji. Pamiętaj, aby pakować przekąski z białkiem, takie jak wołowina lub kurczak, batoniki białkowe, ser strunowy…

Wskazówka: porcja przekąsek w torbach, dzięki czemu są prostsze. To powstrzymuje to również od bezmyślnego zjedzenia całej torby chipsów tylko po to, aby pomóc mile.

13. Cierpliwość – zawsze spakuj dodatkową cierpliwość podczas podróży. Coś może pójść nie tak – rzuć się z tym i nie pozwól, aby zniszczyła twoją podróż.

14. Serwetki lub papier toaletowy – potrzebujesz serwetek na przekąski i mam nadzieję, że nie będziesz potrzebować TP. Ale przynieś to na wszelki Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wypadek. Podziękuj mi później.

15. Magazyny lub książki – są jak podcasty, ale zapisane na papierze. Jest dziki.

16. Tums lub Pepto Bismo – Wiesz, co jest gorsze niż bieganie w podróży? Nic.

17. Baggies – Baggies świetnie nadają się do przekąsek, talii kart, gumowych opasek… kończą się przydatne.

18. Ręcznik – Miej ręcznik przydatny w przypadku poważnych wycieków, aby zablokować słońce, jako koc, do wyschnięcia po zaimprowizowanym spadku w oceanie…

19. Chusteczki dla dzieci – tak, to lista dla dorosłych, ale chusteczki dla dzieci mogą pomóc w szybkim sprzątaniu dłoni/twarzy/losowych bałaganu.

20. Taśma klejąca, lina, plandek i łopata – na wszelki wypadek. Żartuj! Ale umieść to UNAM Pumas Koszulka na liście, aby przerazić partnera podróży.

I umieść wszystko w pojemniku, aby był łatwy dostęp i zorganizowany.

Pytanie: Czy masz jakieś sugestie audiobooka? Sugestie listy odtwarzania? Sugestie przekąsek?

Wyślij mi skoroszyt

198Save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

198
Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

DzielićPoczta

Dzielić

Wybierz je:

7 letnich hacków, które pomogą Ci prowadzić najlepsze

7 letnich hacków, które pomogą Ci prowadzić najlepsze

7 Sugestie letnich biegów dla biegaczy trenujących wyścig w gorącej i wilgotnej pogodzie. Poruszanie gorącej pogody dla nowych biegaczy i

Pakowanie do Run Disney Red Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Pakowanie do Run Disney Red Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Pakowanie do Run Disney Red Wine i Dine Half Marathon Race Weekend. Co pakuję, aby prowadzić wyścig 13,1 mili

Las Vegas Food i Paris Hotel Zdjęcia z półmaratonu weekendu

Las Vegas Food i Paris Hotel Zdjęcia z półmaratonu weekendu

RNR Las Vegas Półmaraton Wskazówki dotyczące podróży. Co jeść zdjęcia hotelowe w Paris Casino oraz najlepsze jedzenie i koktajle. Szybkie tr

Sugestie podróży i historie z wakacji w San Francisco

Sugestie podróży i historie z wakacji w San Francisco

Sugestie podróży z San Francisco. Wyznania podróży z Olympique Marseille Koszulka mojego letniego wypadu i ulubionych miejsc w San Francisco California

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Gdzie biegać na wyspie Marco na Florydzie. Bieganie sugestii dotyczących podróży i letnich wycieczek na plaży. Florida Run Blog i

Travel Jane Review dla biegaczy

Travel Jane Review dla biegaczy

Travel Jane Review dla biegaczy. Próbowałem i dzielę się wskazówkami! Łatwa w użyciu przenośnej torby z pisuaru, która jest jednorazowa. Kąpiel

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.